»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Nuorten Olympialaisissa HPK:n Juho Lukkari voitti hopeaa 3 vs. 3-jääkiekko turnauksessa. Lue lisää täältä . Kuva: Sofia Pohjanen Lähde: leijonat.fi

Lue lisää »
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
B2-SMB2-nuorten SM sarja
15
Tam
klo 19:30
Pohjantähti
HPK - Ilves
C-SMC-SM Alempi jatkosarja 2020
17
Tam
klo 18:40
Myyrmäki
K-Vantaa - HPK
1-5
C2 AAAC2 AAA jatkosarja, lohko 2
18
Tam
klo 12:00
Pohjantähti
HPK - Tappara
F-11F2 Leijonaliiga
18
Tam
klo 13:00
Hakio
HPK Valkoinen - Pelicans Sininen Vääksy
F-11F2 Leijonaliiga
18
Tam
klo 13:00
Hakio
HPK Sininen - Pelicans Musta Hollola
F-11F2 Leijonaliiga
18
Tam
klo 13:45
Hakio
HPK Sininen - Pelicans Sininen Vääksy
F-11F2 Leijonaliiga
18
Tam
klo 13:45
Hakio
HPK Valkoinen - Pelicans Musta Hollola
A-AkatemiaNuorten Alueliiga
18
Tam
klo 18:30
Hämeenlinna
HPK A-Akatemia - Kurra
B-C TytötB/C-tytöt aluesarja
19
Tam
klo 12:45
Hakio
HPK - RuosKa/KPK
5-1
C-SMC-SM Alempi jatkosarja 2020
19
Tam
klo 13:20
Tapiola 2
Blues AK - HPK
3-6
D-06D1 AA
19
Tam
klo 14:00
Hakio, CCM
HPK Mustat - Fortuna
C2 AAAC2 AAA jatkosarja, lohko 2
19
Tam
klo 14:20
Impivaara1
TPS - HPK
A-AkatemiaNuorten Alueliiga
19
Tam
klo 15:00
Raisio
RNK - HPK A-Akatemia
C-AkatemiaC2 A jatkosarja, lohko 2
19
Tam
klo 16:15
Mänttä
KPK - HPK C2 A Mustat
C-AkatemiaC-nuorten AlueLiiga, lohko 1
19
Tam
klo 16:30
Hakio CCM
HPK C1 Akatemia - KPK
B2-SMB2-nuorten SM sarja
24
Tam
klo 19:45
Metritiski
HPK - K-Kissat
C-AkatemiaC-nuorten AlueLiiga, lohko 1
25
Tam
klo 12:30
Pori Astora
Ässät Akatemia - HPK C1 Akatemia
F-11F2 Leijonaliiga
25
Tam
klo 13:15
Hakio
HPK Valkoinen - Pelicans Turkoosi Nastola
F-11F2 Leijonaliiga
25
Tam
klo 13:15
Hakio
HPK Sininen - HPK Panthers
F-11F2 Leijonaliiga
25
Tam
klo 14:00
Hakio
HPK Sininen - Pelicans Turkoosi Nastola
F-11F2 Leijonaliiga
25
Tam
klo 14:00
Hakio
HPK Valkoinen - HPK Panthers
B-C TytötB/C-tytöt aluesarja
25
Tam
klo 15:15
Hakio
HPK - Kiekko-Espoo
A-AkatemiaNuorten Alueliiga
25
Tam
klo 16:50
Matinkylä 2
Blues Team - HPK A-Akatemia
C-SMC-SM Alempi jatkosarja 2020
25
Tam
klo 17:15
Joensuu
Jokipojat - HPK
D-06D1 AAA, lohko 2
26
Tam
klo 12:15
Hakio, CCM
HPK Oranssit - Tappara Musta
C-SMC-SM Alempi jatkosarja 2020
26
Tam
klo 12:45
Lappeenranta
Saipa/Ketterä - HPK
F-11F2 Leijonaliiga
26
Tam
klo 14:10
Laune 2
Pelicans Turkoosi - HPK Oranssi
F-11F2 Leijonaliiga
26
Tam
klo 14:10
Laune 2
Pelicans Valkoinen - HPK Musta
C-AkatemiaC-nuorten AlueLiiga, lohko 1
26
Tam
klo 14:30
Hakio CCM
HPK C1 Akatemia - TarU
F-11F2 Leijonaliiga
26
Tam
klo 14:45
Laune 2
Pelicans Turkoosi - HPK Musta
F-11F2 Leijonaliiga
26
Tam
klo 14:45
Laune 2
Pelicans Valkoinen - HPK Oranssi
B2-SMB2-nuorten SM sarja
29
Tam
klo 18:50
Espoonlahti Forum-areena
Blues - HPK
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Videot
HPK-Juniorijääkiekko ry
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 
Ilmoittautumiset
Kategoriat